חנות חיות

בילדותי, כאשר הייתי נכנס לחנות חיות, הייתי מגלה שם בעיקר דגים או תוכים למכירה. אלו היו החיות, שכמעט בכל בית היה, ונדמה שמלבד חיות אלו, חנויות חיות לא היו מוכרות חיות אחרות. כיום, אחרי שגדלתי, וגידלתי לא מעט חיות, אני מגלה שחנויות חיות, מוכרות לא מעט סוגים של חיות, המאפשרות את גידולן בבית.

כל מי שגידל פעם חיה בביתו, יודע, שזו התמכרות שלא ניתן להיגמל ממנה. למעשה, יש הטוענים שאחד הדברים הטובים ביותר שאפשר לתת לילד, זו חיה שהוא יוכל לגדל. כך תמיד יהיה לו מישהו לדאוג לו, זה ייצור אצלו אחריות, עניין, חמלה כלפי גורם חלש יותר, ובעיקר הוא ייהנה מחבר חדש, שיהיה לו נאמן תמיד. (עוד על אוכל לכלבים)

אילו חיות מוכרים בחנויות לחיות? המגוון כיום הוא רחב וגדול, הרבה יותר מאשר בעבר. כיום ניתן למצוא בחנויות חיות, כלבים, חתולים, אוגרים, תוכים, צבים, דגים, סוגי נחשים שונים, חמוסים, ואפילו ארנבות. מדובר בחיות שניתן לגדל בבית, ומתאימות לא רק, לבתים צמודי קרקע אלא גם לדירות בבניינים משותפים. (עוד על מזון לחיות)

מי שמבקש לגדל חיה, חייב לדעת, שזו אחריות מאוד גדולה מצידו. מומלץ להתייעץ עם המוכר בחנות חיות, האם כדי לכם להחזיק חיה כזו. הן מבחינת הזמן שאתם תוכלו להשקיע בה, הן מבחינת מיקום הדירה שלכם, הן מבחינת גודל המשפחה, ובכלל היכולת שלכם להעניק לה תשומת לב. לכך יש להוסיף כמובן, השקעה כספית לא קטנה.

גידול חיות, הוא דבר נעים, משמח ומרענן, אך דורש הרבה מאוד השקעה מצידכם. אם אתם אוהבים חיות ומוכנים לעשות זאת, מה טוב. אך אם אתם אוהבים חיות, ואין ביכולתכם לטפל בה, מסיבות שונות, עדיף שלא תגדלו את החיה, עד שיווצרו התנאים לכך. חנות חיות תמשיך להחזיק בחיות אלו, ומתי שהדברים יבואו אל פתרונם, תוכלו לחזור אליה, ולחפש חיה לגדל בביתכם

בלוגים בתחום חנות חיות

בלוג חנויות חיות