מלהקים וסוכנים - ליהוק

בשרשרת המזון של תעשיית הבידור נוכל למצוא איפשהו באמצע את החוליה של הסוכנים והמלהקים.
הם כרוכים זו בזה בקשר טבורי היות וכאשר המלהק מקבל לידיו את התסריט ואת דרישות הבימאי הוא בהכרח יפנה לסוכנויות השחקנים על מנת שזה האחרון יצליח למלא את דרישותיו בנוגע לשחקנים.
הסוכן/נות מאגדת אצלה שחקנים חדשים וותיקים ונועדה בין היתר להגן על זכויותיו של השחקן ולספק לו אודישנים לסרטים פרסומות ושאר יעדי ליהוק והופעות בימתיות.

הסוכן בודאי "גוזר קופון" מתוך משכורותו של השחקן ומכאן נגזר הרווח של סוכנות השחקנים.
לא תמיד הסוכן יצליח להנפיק עבור כל השחקנים שרשומים אצלו אודישנים בצורה מספקת, מטבע הדברים יש הרבה שחקנים וכל כך מעט תפקידים, והסוכן צריך להעריך את מי יותר משתלם לו לשלוח לאודישן, את אבי אדי או יעקב , קרוב לודאי שאם יעקב לדעת הסוכן מוכשר יותר הוא ישלח אותו בתקווה שיצליח ויספק לשניהם עוד עבודה.

ישנם מקרים שנגמרו בצורה לא הכי נעימה כמו המקרה המפורסם של מאיה בוסקילה וסוכנה לשעבר "רוברטו", ובעצם מה שקרה לטענת הזמרת/שחקנית הוא שהיא רק רצתה להצליח, ולכן חתמה על חוזה דרקוני שמכריח אותה לצאת כל אימת שתתבקש להופעות, דבר שגרם לה לשחיקה נפשית , ופיצוץ בחוזה בינהם.

אנו ב- MyTalent מאמינים שאפשר ורצוי להתחיל גם בלי סוכן.
ראשית, לקבל חשיפה כאן אצלנו ולהתנסות בתהליך הקולנועי/טלוויזיוני ורק לאחר מכן לצאת לשוק טיפה משופשפים יותר ומנוסים יותר, תוך כדי ידיעה מוחלטת על מה אתם חותמים וכדי שבאמת ישמרו עליכם ויספקו לכם עבודה ולא חלילה "יחלבו אתכם" כמו פרה שמנפיקה חלב.
לסיכום מלהקים, אנו מאחיל לכם דרך צלחה ובכל אשר תלכו,
צוות MyTalent.