אודות MyTalent.co.il

סיפור החברה

MyTalent נולד מתוך הצורך של תעשיית הקולנוע, הטלוויזיה וכל מדיה אחרת לחבר בין יוצרים ואומנים מכל התחומים, ועל ידי כך לייצר שיתופי פעולה פוריים בין אומנים צעירים לותיקים, בין במאים, מלהקים ומפיקים, בין שחקנים למלהקים, דוגמנים לסוכנים וכן הלאה.

ישראל של 2006 יוצרת יותר תכנים מאי פעם . קולנוע, טלוויזיה, אינטרנט, סלולרי. לאן שלא נביט תחום המדיה מתרחב מאוד בישראל ואף חוצה גבולות. אנחנו מפיקים ומופקים, התקציבים השתנו, הפקות יוצאות לדרך עם 300$ וממשיכות לעלות עד לאין שיעור. לדוגמא התוכנית "רנו פסקל" התחילה מצלם ושחקן ששוטטו ברחובות ישראל עבור אתר "נענע", והיום מדובר בתכנית מצליחה בערוץ "ביפ" של חברת "קשת".

תעשיית האינדי (יוצרים עצמאיים ) חייבת מנגנון שיגבש עצמו סביב מכנה משותף אחד שבמסגרתו יוצר עוזר למשנהו ומפרה אותו. האתר שלנו מציע אלטרנטיבה לאומנים מכל תחום הבמה שרוצים להתפרסם ולהצליח תוך כדי עבודה קשה, ולא כוכבי אינסטנט.
יצירה של קולנוע וטלוויזיה היא עבודת צוות, ו - MyTalent כאן בשביל לפתור בעיות של מציאת הצוות הנדרש.

כשרונות

MyTalent מאפשרת לך לפתוח כרטיס אישי ובו תיאור אישי אודותיך: מראה חיצוני, קורות חיים, תמונות וכל שאר הנתונים הדרושים בכדי לאפיין אותך. לאחר הרשמה לאתר באפשרותך להירשם חינם לאודישנים, ובכך למצוא לך אודישנים מתאימים ולבחון את כישרונך במציאות.

מלהקים - סוכנים - ליהוק

יש המון שחקנים, דוגמניות ודוגמנים שמעוניינים להתפרסם ואולי צריכים סוכן.
באפשרותכם להירשם לאתר בתור מלהקים / סוכנים ובכך ליצור קשר עם כשרונות צעירים ואולי תגלו את סנדי בר הבאה של ישראל!

מפיקים

כאן תמצאו את הכישרונות העתידיים של ישראל, תגבשו צוות כראות עיניכם, תגלו את השחקן/ית הבא/ה.
כל זאת כמובן ללא עלות כספית כלשהיא וחיסכון אדיר בזמן, וכידוע זמן זה כסף בעיקר בתחום המדיה!

סרטי סטודנטים

לא פעם מצאנו את עצמנו בהפקת סרטי סטודנטים, מחפשים עורך טוב בזול כדי להביא את סרט סוף השנה ליושבי הוועדות, או אפילו מחפשים תסריטים טובים, ואחר כך שחקנים טובים, תאורן מקצועי ועוד אנשי מקצוע.

היום כבר לא צריכים להתפשר. במדינתנו הקטנה יש המון אנשים טובים ומוכשרים כל כך שרק מחכים ליצירת קשר מצדכם, הם רוצים תפקיד... מה שנשאר זה רק ליצור קשר עם אותו כישרון שאתם צריכים, לראות אם ישנה התאמה ולצאת לדרך לקראת הפיצ'ר הראשון שלכם, בלי למשכן את הבית של ההורים!

משרדי פרסום

למה לבזבז תקציב עצום על מלהקים שלא תמיד "פוגעים" ולא יציגו בפניכם את האידיאל אותו אתם רוצים?
באתר שלנו תוכלו לצפות בשחקנים, פרצופים קטעי ווידיאו של שחקנים מקצוענים ונון אקטור, וכך תחליטו על הפרצוף המסתורי כבר במשרד שלכם, עם הקופירייטר, ללא עלויות נוספות ועם המון זמן פנוי להשקיע יותר בקמפיין המוצלח הבא שלכם.
אם תצטרכו קופירייטר או ארט דיירקטור פשוט הכנסו לאתר והשאירו הודעה.