שחקנים - אודישנים לשחקנים

משחק עלול להיתפס כמקצוע קל. לעיתים קרובות שחקנים נכשלים בקבלת תפקיד בגלל חוסר ניסיון. ישנם בתי ספר רבים הכוללים לימודי משחק שמתמחים בנושאים שונים ושיטות לימוד שונות, לדוגמא : משחק מול מצלמה , אימפרוביזציות קריינות וכו'. התמקדות בלימוד מה שאתם הכי טובים בו יעזור לכם להגיע קרוב יותר להגשמת החלום. לימודים ארוכים ומקצועניים יכולים להיות יקרים מאוד , אבל הם יהיו בבחינת " דרך המלך " להצלחה.

כתיבת קורות חיים

כתיבת קורות חיים מתאפיינת בציון קריטריונים מסוימים אשר מחויבים להכתב בצורה מקצועית. יש לפרט על עברכם- כשרונות, מומחויות, השכלה, ניסיון עבר וכד'. MyTalent מאפשר לך ליצור קורות חיים ע"י הרשמה לאתר, ובכך להצטרף לאודישנים רבים באמצעות קורות חיים מקצועיים.

אודישנים לשחקנים

בעבר הדרך המסורתית לחיפוש אודישנים הייתה באמצעות סוכן. שחקן צעיר בתחילת דרכו צריך היה לשלוח תמונות לסוכן או למנהל אישי והאחרון היה מחפש עבורו אודישנים מתאימים. אנחנו מצאנו דרך לעקוף מכשול מסורבל ויקר זה . כל המשתמשים באתר מקבלים גישה חופשית לפרסומי אודישנים שונים. כבר עכשיו תוכלו לצפות במאגר אודישנים המתפרסמים באתר.

תמונות

שחקנים,חשוב מאוד שתהיה לכם תמונת פספורט צבעונית ושחור לבן בגודל 8X10 . תמונה זו תשמש עבורכם כרטיס ביקור ותהווה כלי שיווקי חשוב מאוד.
לכן, למען אותן שניות בהן יעיינו מלהקים בתמונות, רצוי שתמונתכם תהיה המוצלחת ביותר עבורכם.

לימודי משחק ומאמנים אישיים

תאמינו או לא, אבל גם מיטב השחקנים שנולדו עם כשרון במה נהדר מחוייבים ללמוד ולתרגל כל תפקיד חדש. רוב השחקנים המקצוענים שוכרים מאמנים אישיים בכל פעם שהם עובדים על תפקיד מרכזי. מאמנים כאלו עולים לא מעט כסף, אולם המאמן ממלא תפקיד מכריע בחייו של השחקן. בתחילת הדרך מומלץ לקחת כיתת לימוד בסיסית באזור מגורכם בבתי הספר , במתנ"ס השכונתי או בכל מקום העולה על דעתכם. בשלב הבא תוכלו לעבור ללמוד לימודי משחק מקצועיים לתואר או תעודה , שיארכו 3 או 4 שנים.