הגדלת חזה ברשת

בדרך כלל השיקול המכריע בעד או נגד ניתוח פלסטי הוא השיקול האסתטי: עד כמה יכול הניתוח לשפר את המראה שלנו. למעשה כדאי לקחת בחשבון שיקולים אחרים ורבים אשר יכולים להשפיע על החלטתנו האם לבצע את הניתוח, אחרת אנו עלולים לגלות אחרי הניתוח שאולי מצבנו מבחינה אסתטית אכן השתנה לטובה, אך מבחינות אחרות המצב נהיה לא נעים ולא נוח.

למשל ניתוח הגדלת חזה: נשים רבות מעוניינות לבצע הגדלת חזה כדי לקבל חזה שופע יותר ולהיראות נשיות יותר. אך עליהן לקחת בחשבון גורמים אחרים שעלולים להפריע להן אחרי הניתוח. למשל העובדה שמבטים רבים יוסבו אליהן, ולא תמיד יהיו אלה מבטים נעימים. לא תמיד הן ירגישו נוח עם כך. שלא נדבר על כך שלא מעט גברים ירצו לדבר איתן, לא בגלל יופיין או אופיין, אלא דווקא בגלל אותו חזה משופץ.

כמובן שיש גם השיקול הפיזי: אומנם בתהחלה החזה נראה יפה, אך כעבור זמן מה הוא עלול להפוך למעמסה פיזית, וכתוצאה מכך כאבי גב, ראש ורגליים. נשים רבות חושבות, ובצדק, על השינוי הפיזי שיחול בהן, על כך שהן יראו מושכות יותר, נשיות יותר ובהכרח גם מבוקשות יותר, אך לעיתים שיקולים אלה אינם מספיקים כדי לבצע ניתוח הגדלת חזה.

לסיכום, כאשר שוקלים ביצוע ניתוח פלסטי יש לקחת בחשבון את מכלול השיקולים, ולבדוק האם בסופו של דבר הרצון לשנות את המראה הפיזי גובר על כל שיקול אחר.

ניתוח הגדלת חזה

מידע נוסף אודות ניתוח הגדלת חזה תוכלו למצוא בפורטל Plastic-Central
הקטנת חזה, הרמת חזה