מאגר אודישנים

דרושים שחקנים לסרט קצר של אוניברסיטת תל אביב

צילום בוק


Warning: Creating default object from empty value in /media/ssd/html/mytalent.co.il/www/classes/class.msgManager.php on line 40

  • סוג הפרוייקט: סרט קצר של אוניברסיטת תל אביב
  • תאריך: צילומים בחודש הקרוב

תאור:
לסרט שנה א' קצר של אוניברסיטת תל אביב דרושים שחקן ושחקנית בגילאי 20+. בנוסף דרוש שחקן מבוגר יותר לדמותו של המוכר. העבודה בהתנדבות כוללת יום חזרות ויום צילומים בחודש הקרוב. על הסרט: בערב שישי,יהלי וניצן מגיעים לספרית הוידאו נחושים בדעתם לשכור סרט וידאו מסוים. בין השניים מתפתח ויכוח למי יש סיבה יותר מוצדקת לראות את הסרט דווקא באותו הערב. הוא מנסה להרשים בחורה והיא אוכלת סרטים מהלימודים. אחרי הערב הזה הם לא יוכלו להמשיך במסלול חייהם כפי שעשו עד כה.

תפקיד #1

  • מין: שני המינים
  • טווח גילאים: 20-80
  • תיאור: לסרט שנה א' קצר של אוניברסיטת תל אביב דרושים שחקן ושחקנית בגילאי 20+. בנוסף דרוש שחקן מבוגר יותר לדמותו של המוכר. העבודה בהתנדבות כוללת יום חזרות ויום צילומים בחודש הקרוב. על הסרט: בערב שישי,יהלי וניצן מגיעים לספרית הוידאו נחושים בדעתם לשכור סרט וידאו מסוים. בין השניים מתפתח ויכוח למי יש סיבה יותר מוצדקת לראות את הסרט דווקא באותו הערב. הוא מנסה להרשים בחורה והיא אוכלת סרטים מהלימודים. אחרי הערב הזה הם לא יוכלו להמשיך במסלול חייהם כפי שעשו עד כה.